Josef Liška
Profil
Autor je penzista. Absolvoval dálkové studium na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, obor zdravotnická biologie. V průběhu života pracoval ve vojenském zdravotnictví, postupně na různých funkcích jako zdravotník v místech s umístěním armádních útvarů a zařízení.
Komentář
Příští předseda a budoucí premiér
V těchto dnech vrcholí předsjezdové období ČSSD a v průběhu jednání ve dnech 18. a 19. března bude v Brně zvolen nový předseda. Jeden ze dvou kandidátů bude po předpokládaném vítězství v příštích parlamentních volbách adeptem na premiéra vlády České republiky.
Komentář
Lékaři nebojují jen za své platy
Ve sporu lékařů s ministrem zdravotnictví se daří vládě přesvědčit občany, že lékaři bojují jen za vlastní prospěch a platy. Místo manipulace s občany by se měla vláda pustit do nápravy vzniklého nepořádku v celém systému rozdělování peněz ve zdravotnictví.
Zobrazeno 2 / 2